TEOG Tercihi Nasıl Yapılmalıdır ?

Artık TEOG telaşı bitti fakat bu sefer de tercih telaşı başladı hangi okula gitmeliyim ? hangi okul bana uygun olur gibi bir çok soru veliler ve öğrencilerin aklını karıştırmaktadır.Bizde sizler için araştırdık ve sizlere sunuyoruz aşağıdaki yönergeleri dikkatle okuyun bu sayede size en uygun okul tercihi yapabilirsiniz.Şimdi sırasıyla bașlayalım yorum kısmına ekleme yapabilirsiniz.

Yüzdelik Diliminize Göre

Evet başlıktan da anladığınız gibi yüzdelik diliminize göre eğer ki yaparsanız en doğru okulu seçme şansınız daha da fazla artacaktır en doğru okulu seçmek sizin için büyük bir şanstır bu yüzden aldığınız puan 2.sırada olmalıdır buraya tıklayarak okulların yüzdelik dilimlerine ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz Okulu İlk Yazın

Biliyoruz ki okul tercihi için okuldan veya da kendiniz tercih yapabiliyoruz sırasıyla okul kodlarını yazarken ilk başta en çok istediğiniz okulu yazın bu sayede en doğru okulu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz veya da en fazla güvendiğiniz bir hocaya yaptırabilirsiniz sizin için en iyi okulu seçeceğinizden emin olabilirsiniz.

Önemli Uyarılar

*Biliyoruz ki arkadaşlarınızdan ayrılıyorsunuz sırf onların çoğu aynı okulu yazdı diye siz de aynı okulu yazmayın çünkü sizin eğitim hakkınızın onlardan önemli olduğunu unutmayın.

*Size en yakın ve en fazla güvendiğiniz okulu seçin bu sayede gitme mesafesi azalacak ve de güvendiğinizden dolayı eğitim kaliteniz artacaktır

*Sırasıyla yazdığınız okullara önceden bakın bu sizin okulu daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır.

Aşagıdaki videoyu izleyerek daha bilgili olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Bayram Kıyafetleri başlıklı makalemizde Bayan Bayram Kıyafeti, Bayram kıyafetleri ve Bayram ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Bayramda oteller doldu taştı! Turizmciler bayram ediyor

Kurban Bayramı’nda toplam 400-500 bin kişinin...

Enfes Trileçe Tarifi

Dünyada sevilen tatlılardan biri de trileçe'dir.Şimdi...

Çekme Belgeli Araca Kredi Çıkar Mı?

Çekme belgesi aracın tüm borçlarının ödenmesinden...

Kapat