2017 TEOG SONUÇLARI AÇIKLANDI

Evet,başlıktan da anladığınız üzere 2017 Teog sonuçları açıklandı.TEOG sınavına giren bazı öğrenciler sınavın zor geçtiğini söylese de bazı öğrenciler ise aksine sınavın kolay geçtiğini

söylemektedirler.Buna göre çalışan öğrencilerin sınavları kolay çalışmayan öğrencilerin ise zor geçtiği açıkça ortadadır.Şimdi gelelim önemli olan o soruya

TEOG SINAV SONUCUNU NERDEN ÖĞRENİRİM?

Teog sınav sonucu e okul veli bilgilendirme  sistemi üzerinden bakılır ve öğrencilerin hangi dersten kaç yanlış  veya kaç doğru olduğu e okul üzerinden bakılabilir. TEOG sınavı öğrenciler 2.sınavı olarak değerlendirilir.Teog sınavının sonucu e okulda yeşil kutucuk içinde aldığı not olarak belirtilmiştir.

E-OKUL A NASIL GİRİLİR ?

E-okul veli bilgilendirme sistemi veliler ve öğrenciler için hazırlanmış olan bir platformdur.Veliler öğrencilerin öğretmenleri tarafından verdikleri notlarının görüldüğü sistemsel platformdur.E okula veli bilgilendirme sistemine girmek için TC numarası ve öğrencilerin okul tarafından verilen okul numarası ile giriş yapılır ardından teknik sorular sorularak giriş yapılabilir.

 

E-okul a girmek için tıklayınız

 

 

Bir önceki yazımız olan YGS 2017 SINAV SONUCU VE YGS 2017 HAKKINDA BİLGİLER başlıklı makalemizde 2017, ÖSYM ve SINAV SONUCU hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Yeşil yapraklı sebzeler sarı nokta hastalığını önleyebilir

Yeşil yapraklı sebze tüketmenin, sarı nokta...

NEDEN EĞİTİM

Firmaların, sürdürülebilir karlılıklarının maksimize etmeleri ve...

Dünyanın en prestijli listesi güncellendi! ROKETSAN’ın sıralaması değişti

1988 yılında kurulmuş olan savunma sanayisi...

Kapat