TEOG Kalkıyor Mu ?

TEOG hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ve Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı konuşmayı öğrenmek isterseniz yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan dün açıklamalarda bulundu ve bunu duyan veli ve öğrenciler teog kaldırılacak mı teog kaldırılırsa ne olacak gibi sorularla beklemektedirler.Şimdi sizlere bu ve bunun gibi soruların cevaplarını birazdan sizler ile paylaşacağız ilk olarak cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklama şu şekilde”Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum. TEOG’un kaldırılması lazım. Biz TEOG’la mı geldik? Ne TEOG vardı, ne bir şey vardı. Okursun, sene içinde notların bellidir, bu notlarınla beraber yürürsün. Gelirsin üniversite sırasına, orada da girersin üniversite imtihanlarına. Üniversite imtihanında da sosyalde, sayısalda başarı durumun neyse bu başarıya göre girmen gereken yer nereyse girersin.”

TEOG Kaldırılacak Mı ?

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan henüz bir açıklama gelmedi kaldırılır mı kaldırılmaz mı ? Henüz kesin bir sonuç yoktur.

TEOG Kaldırılırsa Ne Olacak ?

Eğer ki TEOG kaldırılırsa her okul kendine ait bir sınav belirler ve liselerin yaptığı sınava girerek belli bir puan üstünde alırsa o liseyi tutturabilir yönünde

TEOG Nedir ?

Teog(Temel Eğitimden OrtaÖğretime Geçiş Sınavı) ortaokul öğrencilerinin belli bir sınav ile liseye geçiş sistemidir.

Bir önceki yazımız olan Burak King - Koştum Hekime Şarkısı Sözleri başlıklı makalemizde Burak king, Koştum Hekime ve şarkı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Google Chrome’da eklenti sorunu! Yarısı kullanılamıyor

Google'ın geliştirdiği ve dünyanın en çok...

Uzunkaya: 100’ün üzerinde komiser yardımcısı FETÖ’den tutuklandı

Güvenlik Genel Müdürü Celal Uzunkaya, FETÖ/PDY'ye...

Ofis Dekorasyonunun Püf Noktaları

Dekorasyon denilince nedense aklımıza hep evler...

Kapat