En Güzel Pasta Modelleri Nasıldır?

70 den 70 e insanların yaşı ilerledikçe adet haline gelmiş olan doğum günü pastaları nasıl yapılır en güzel pasta modeli nasıldır? Gibi sorular aratmaktadırlar.Biz bugün

sizlerle bu soruların cevabını birlikte öğreneceğiz. Büyükten küçüğe neredeyse herkesin doğum günü yapılmaktadır.Bir sürü gelecek kişiler içinde ayreten misafir için de yemek telaşı insanları sarmaktadır.Haydi şimdi nasıl yapıldığına bakalım.

En Güzel Pasta Modeli Nasıl Yapılır?

Bazı kişiler hazır olarak  yapsada bazı kişiler kendi eliyle  yapmaktadır.Fakat kendi elinizle yapmak biraz zor olacaktır.Ve de bütçe olarak zarara gireceksiniz en azında pasta alırken fiyatta indirimde sağlayabilirsiniz.

Şimdi bir fotoğraf bir yorum kısmına geçelim.

Mesela yukarıda görmüş olduğunuz pasta üzerinden de anlamış olduğunuz gibi bir doğum günü pastasına aittir.Kalp şeklinde yapılmış olan pasta kırmızı renge boyanmış olup kenarlarına da süsleme yapılmıştır.

Yukarıda görülen fotoğrafta kız çocuğu için yapılmış olan bir pasta görüyorsunuz.Üstüne bir kız bebek ve ismi yazılmıştır.Ayrıca iyi ki doğdun kısmına başka şeylerde yazabilirsiniz.

Mesela buda erkek çocukları için yapılmış olan şimşek mcqueen karakteri pasta üzerine konulmuş olup üzerine yazı yazılmıştır.Onun yerine kendi isminizide yazabilirsiniz.

Eğer çok fazla kişi gelmiş ise bu pasta modeli tam size göre bu modelde üzerine yazı yerine bir rakam yazılmıştır.Ve süsleme olarak ise yanlarına çubuk üstüne yıldız modelleri yapılmıştır.

Buda kız çocukları yapılmıştır.Ve de şato şekline geçirilmiştir.Ve bunu yapan kişi büyük bir ihtimalle biraz fazlasıyla ücret ödemiştir.Bunu yapan kişi kenarlarına süsleme amacıyla dans eden  kız figürleri yapılmıştır.Ve de oldukça renk uyumlu şekilde yapılmıştır.

Aşağıdaki videoyu izleyerek en güzel yaş pasta modelleri 2 videosunu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Nedir Nasıl Oynanır ? başlıklı makalemizde Minecraft, oyun ve Pocket edition hakkında bilgiler verilmektedir.

En Güzel Pasta Modelleri Nasıldır?” için bir yorum

  • 21 Şubat 2017 tarihinde, saat 15:55
    Permalink

    şato şeklinde olan çok güzel

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Türk Hava Yolları Cenevre-Antalya direkt uçuşlarına başlayacak

Türk Hava Yolları (THY), Türk turizmine katkı...

Bebeğin Cinsiyeti Önceden Belirlenebilir mi ?

Klan adı verilen ilk insan toplulukları...

En Güzel Avize modelleri

Herkesin evini aydınlatan avizelerin bazıları renk...

Kapat