Teknosa, ‘En iyi Teknoloji Perakendecisi’ ve ‘Anchor Mağaza’ seçildi


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/birnumarayiz/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Teknosa, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre işbirliğiyle 10’uncusu düzenlenen ‘AVM’lerde Tüketicilerin Beğendiği 1 Numaralı Markalar’ araştırmasında, ‘En iyi Teknoloji Perakendecisi’ ve ‘Anchor Mağaza’ kategorilerinin birincisi oldu.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) Akademetre işbirliğiyle düzenlediği ‘AVM’lerde Tüketicilerin Beğendiği 1 Numaralı Markalar’ araştırmasının sonuçlarına göre, “En iyi Teknoloji Perakendeciliği’ ve ‘Anchor Mağaza’ kategorilerinde birincilik ödülüne layık görüldü. Araştırmada, AVM’lerin yer aldığı 14 farklı ilde bin 67 tüketiciyle yüz yüze görüşmeler yapılarak, çekim gücü, itibar etkisi, ayrışma gücü gibi kriterler doğrultusunda tüketicilerin beğendiği markalar belirlendi.

Teknosa adına ödülleri, mağazalarda çalışan satış danışmanları ve yöneticilerden oluşan bir ekiple birlikte Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan aldı. Gürcan konuşmasında, “Teknosa’da en iyi deneyimi sunmak için büyük veriyi işimizin kalbine koyduk. Müşterilerimizin alışveriş yolculuklarının her aşamasını, araştırma evrelerini, ürün tercihlerini, satın alma alışkanlıklarını analiz ediyor, yenilikçi uygulamaları eğilim ve beklentilere göre hayata geçiriyoruz. Omni-channel (çoklu kanal) modelimizle kesintisiz hizmet sağlarken, yıl boyunca ağırladığımız 200 milyona yakın ziyaretçimize eğlenceli, avantajlı ve özel bir deneyim sunmaya odaklanıyoruz. Çalışmalarımızla, tüketicilerin hayatlarına değer katıp, kalplerinde yer edinmek ve onların bir numaralı tercihi olmak bizim için en büyük motivasyon. Bu ödülde emeği olan Teknosa’daki çalışma arkadaşlarım ile iş ortaklarımıza ve bizi 9 yıldır 1 numara seçen halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Törene özel bir sürpriz hazırlayan Teknosa ekibi, kendisini başarıya taşıyan tüketiciler başta olmak üzere tüm paydaşları için hazırlanan özel bir şarkı söyledi.

Kaynak : Dha

Bir önceki yazımız olan Ve beklenen özellik WhatsApp'a geliyor! başlıklı makalemizde WhatsApp ve WhatsApp kilidi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Türkiye’nin büyüme tahmini açıklandı

Dünyanın en büyük yatırım bankalarından olan...

Çanakkale’de deniz tavşanı görüntülendi mor sıvı salgılıyorlar

ÇANAKKALE’nin Gökçeada ilçesinde bir deniz tavşanı...

Kolay Zayıflama Yöntemleri

Günlük yaşantımızda çoğu insan beden numarasını...

Kapat