Rusya’da ‘domuz gribi’ paniği

Rusya’da, domuz gribi olarak bilinen H1N1 virüsü nedeniyle ilk ölüm haberi gelirken, 24 kişiye domuz gribi teşhisi konuldu.

Gürcistan’da 10 kişinin hayatına mal olan ve H1N1 virüsü olarak bilinen hastalık Rusya’da da ortaya çıktı. Rusya’nın St. Petersburg şehrinde 1 kişinin domuz gribi nedeniyle öldüğü açıklandı. Domuz gribi belirtileri arasında görülen ateş, öksürük, boğaz ağrısı, vücut ağrısı, baş ağrısı, üşüme hissi ve yorgunluk gibi şikayetler nedeniyle Petersburg’ta toplam 60 kişi hastanelere başvurdu.

Hastalara yapılan tetkikler neticesinde 60 kişiden 24’ünde H1N1 virüsüne rastlanıldığı, hastanelerde tedavi altına alınan hastaların yoğun bakım ünitelerinde tutulduğu öğrenildi. Petersburg’ta yaşanan domuz gribi vakaları nedeniyle Sağlık Bakanlığının bölgede tedbirlerini arttırdığı bildirildi.

Bir önceki yazımız olan Göz Çevresini Gençleştirmek İçin Doğal Çözümler başlıklı makalemizde Bitkisel Ürünler, Göz çevresini gençleştirmek ve Patates Göz Çevresi İçin Önemli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Dinamik Web Site Nedir ?

İçerik açısından zengin ve içeriği sürekli...

Panik Atak Nöbeti Gelince Ne Yapılabilir ?

NEFES ALIN! Panik nöbeti geldiğinde,burundan derin...

2 Notun Ortalamasını Alan Program C#

Yazıyı okumaya devam et butonuna tıklayarak...

Kapat