Prefabrik Tavuk Kümesi Kuracaksanız Mutlaka Koçoğlu Tavukçuluk’a Danışın

Tavuk çiftliği kurmak isteyenler yalnızca tavuk değil, ayrıca kümes için de araştırma yapmakta ve Tinted Yarka cinsi de dahil olmak üzere tüm tavuk cinsleri için uygunluk gösteren bir kümes çeşitlerini merak etmektedir. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, her türlü tavuk cinsine uygunluk gösteren iki çeşit kümes türü bulunmaktadır ve bunlar prefabrik ve çadır olarak adlandırılmaktadır.

Çadır seçimi, temel olarak müşterilerin isteği, kümeste barınacak tavuk sayısı ve kümes ihtiyaçları doğrultusunda Koçoğlu Tavukçuluk firması tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Koçoğlu Tavukçuluk, 10 yıldan uzun bir süredir tavukçuluk hizmeti vermekte de donanımlı ekibiyle faaliyet göstermeyi sürdürmektedir. Bu bağlamda tavuk satışlarına ek olarak anahtar teslimi kümes hizmeti de verilmektedir. Eğer kümes hazırlanması, kurulumu ve bu gibi işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız, siz de Koçoğlu Tavukçuluk ile iletişime geçerek hayalinizdeki çiftliğe kolayca sahip olabilirsiniz.

Tavuk Kümesi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Tavuk çiftliği kurabilmek için ihtiyaç duyulan tavuk kümesi, tavuklara ideal bir yaşam alanı oluşturmak ve üretim verimini arttırmak için oldukça büyük önem arz eden unsurlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Prefabrik kümes türü günümüzde en çok tercih edilen kümes türüdür. İçerisinde barındırılacak tavuk sayısına göre dizayn edilen prefabrik kümeslere ek olarak, çadır kümes çeşidi de tercih edilebilmektedir.

Çadır ve prefabrik tarzlar, birbirinden farklı materyallerde üretilse de, her iki türdeki kümes de tavuklar için ideal olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu bağlamda çiftlikte bakılacak tavuk sayısı baz alınarak büyüklük ayarlaması yapılmakta ve buna ek olarak tavukların rahat yaşayabileceği bir iç mekan hazırlanmaktadır.

İç mekan ısısı tavuklar için ideal olacak şekilde hazırlanmakta ve buna uygun materyaller kullanılmaktadır. Eğer siz de bir tavuk çiftliği kurmak istiyorsanız, hayal ettiğiniz çiftliği bizleri arayarak anlatabilir ve en uygun kümes ve tavuk türü hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede çok daha verimli bir çiftliğe sahip olabilirsiniz.

Koçoğlu Tavukçuluk Kümes Kurulum Hizmetleri

Çiftlik kurma hayalinizi gerçekleştirirken en büyük yardımcınız olacak Koçoğlu Tavukçuluk firması, daha önce de belirtildiği üzere kümes kurulumu işini en başarılı ve hızlı şekilde yapmakta ve anahtar teslimi gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre hem prefabrik veya çadır kümes kurulumu yapılmakta hem de tavuk satılmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretilen tüm tavuklar bakanlıktan onaylıdır ve ek olarak veterinerlerin gözetimi altındadır. Bu sayede her hizmetimiz gibi tavuk satışı hizmetlerimiz de birinci sınıftır.

Tavuk satışı, kümes kurulumu, kümes ihtiyaçları, veteriner ve danışmanlık hizmeti alarak hayallerinizdeki gibi bir tavuk ya da yumurta üretim çiftliği açmak istiyorsanız, firmamızın web sitesinde yer alan iletişim numarasını kullanarak anında bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizi detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: