İstanbul kulak burun boğaz tedavisi

İstanbul kulak burun boğaz merkezimizde uzman doktorlarımız bulunmaktadır. Hastaların burundaki şekil bozukluklarını düzeltecek olan rinoplasti uzmanı, alanında deneyimli ve uzman olmalıdır. Burnun yapısı ve yüzün durumu değerlendirilerek yapılan ameliyatlar sırasında doğru bir değerlendirme yapılmalıdır. Burnun küçültülmesi ya da büyütülmesi yüzle orantılı şekilde yapılmalıdır. Bunu da konusunda uzman olan İstanbul kulak burun boğaz uzmanı gerçekleştirebilir. Kişinin yüz yapısına göre değerlendirilecek olan burun hatları, burunda bulunan kıkırdak dokuya, kemik dokusuna ve yumuşak dokuya müdahale ile gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde istediğiniz gibi bir burun estetiğine kavuşabileceksiniz.

Yapılacak olan burun estetiği sayesinde yüzünüze en uygun burun ortaya çıkarılmalıdır. Burada rinoplasti uzmanımızın deneyimi ve konusunda bilgili olması gerekir. Kendiniz için en uygun burun estetiğine merkezimizde kavuşabilirsiniz. Konum olarak yüzün tam ortasında bulunan burun yapısı, en küçük kusuru ortaya çıkarabilir. Yapılan operasyonun geri dönüşü bulunmamaktadır. Özellikle küçültme ameliyatı sonrasında, yaptıracağınız işlemden memnun kalmamanız durumunda eski halinize bile dönemeyeceksiniz.

Bu yüzden bu konuda güvenilir ve uzman bir kadroya sahip merkezimizi tercih edebilirsiniz. İstanbul kulak burun boğaz uzmanı hastaların memnuniyetini sağlayacak donanıma ve bilgiye sahiptir. Yapılan işlem sonrasında hem burnun görünümünü düzeltmek, hem de solunum yolunun başlangıcında bulunan burnun solunum yapmasını sağlamak gerekir. Yani şekil bozukluğu sebebiyle burunda tıkanıklık yaşanıyorsa, bunun da düzeltilmesi gerekir.

Rinoplasti işleminin başarılı olması için, ameliyat öncesinde ve sonrasındaki dönemlerin doğru değerlendirilmesi gerekir. İstanbul KBB uzmanı ile hastanın beklentileri birbiriyle örtüşmelidir. Bu detay ameliyat sonrasında hastanın memnuniyetinde rol oynayacaktır. Hastaların beklentileri, yüzünün ve cildinin yapısı dikkate alınarak, doğru teknikler kullanılarak yapılacak ameliyatlar başarılı olacaktır. Rinoplasti uzmanının fonksiyonelliği ve estetiği dengelemesi memnuniyeti beraberinde getirecektir.

Bir önceki yazımız olan Trans yağlar kalp hastalığı ve inme riskini artırıyor başlıklı makalemizde trans yağ ve Trans yağlar kötü kolesterolü artırır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
TEOG VELİLERİ DİKKAT!!

Daha önce hatırlayacağınız üzere TEOG nezaman...

140 milyon yıllık keşif! 500 kiloluk uyluk kemiği görenleri hayrete düşürdü

Fransız arkeologlar, 140 milyon yıl öncesinde...

Zeynep Bakşi Karatağ – Adaletin Bu mu Dünya Çukur Dizi Şarkısı

Gündemdeki en etkili dizilerden birisi çukur'da Zeynep...

Kapat