İntihar eden damat adayı Uğur Doğan için emniyet açıkladı! Zuhal Topal’dan ilk yorum


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/birnumarayiz/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında tanınan ünlü damat adayı Uğur Doğan’ın video çektikten sonra intihar etmesi üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü açıklama yaptı. Zuhal Topal da ünlü damat adayı için bir mesaj yayınladı.

Zuhal Topal‘ın sunduğu izdivaç programıyla tanınarak ünlü damat adayı olarak anılan Uğur Doğan, evinde çektiği videonun ardından intihar etmişti. Damat adayı Uğur Doğan ile ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğünden açıklama yapıldı. Açıklamada, “Evinde yapılan incelemede sağlığına etki edecek kimyasal madde bulunamamıştır.” denildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaşanan olaya ilişkin açıklamada, “13.08.2019 günü saat: 18.30 sıralarında Uğur Doğan isimli şahıs ne olduğu bilinmeyen madde içmek suretiyle intihara teşebbüs ile hastane acil servisine 112 Ambulans ile getirilmiş ve yaklaşık 1 saat sonra eks olmuştur. 

Hastane morgunda Ölü muayenesi yaptırılmış, şahsın ailesi ile birlikte kaldığı ikametinde yapılan incelemede sağlığa etki edecek kimyasal madde bulunamamıştır. Maktulün Cenazesi Otopsi için Adli tıbba kaldırılmıştır” denildi.

Zuhal Topal ise Instagram hesabından kendi programında yer alan damat adayının fotoğrafını paylaşarak “Çok üzgünüm… Son derece saygılı, efendi bir kardeşimdi. Ailesine sabır, Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Ne olmuştu?

İntihar etmeden önce Instagram hesabından bir video yayınlayan ünlü damat adayı Uğur Doğan, “Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın” ifadelerini kullandı. Doğan, paylaştığı videoya “Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın” notunu düşmüştü.

uğur Doğan’ın saatler öncesinde yaptığı veda videosunun altına yapılan yorumlarda, takipçileri hastaneyi aradıklarını ve kalbinin durması sonucu genç adamın öldüğünü söylemişlerdi.

Damat adayı Uğur Doğan’ın ölüm haberini aynı yarışmadan arkadaşı Serkan Bağra, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşımla şöyle duyurdu: ”Bu gidişin hiç olmadı be kardeş. Senin gibi güzel yürekli adama yakışmadı canına kıymak bu hayattan bu şekilde gitmek bu ölüm sana hiç yakışmadı. Çok güzel şeyler gördük, geçirdik, yedik içtik aynı yatakta bile uyuduk. Bu olmadı be uğur! Bu yakışmadı! Sana hakkım sonuna kadar helal olsun dost. Güzel yerler de görüşmek dileğimle nurlar için de yat.”

Bir önceki yazımız olan Türkiye internette vakit geçirmede dünya dördüncüsü başlıklı makalemizde Global Web Index hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
MasterChef Türkiye
MasterChef Birincisi Uğur oldu

Aylardır bir çok yemek ve tatlı...

AÖF kayıt yenileme ücreti 2019 ne kadar hangi bankaya?

AÖF kayıt yenileme işlemleri 11 Şubat'ta...

Türkiye’nin büyüme tahmini açıklandı

Dünyanın en büyük yatırım bankalarından olan...

Kapat