İnstagram’da Takipçi Nasıl Kasılır ?

Eğer sizde instagram’da takipçi kasmak istiyorsanız aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Çoğu instagram kullanıcıları instagram’da popüler olma yollarını ararken nasıl takipçi kasarım nasıl popüler olma yolunda ilerlerim gibi kendi kendine sorular sormaktadır bizde sizler için araştırdık ve bulduk bir kaç adımda takipçi kasabilirsiniz ve popüler olma yoluna doğru ilerleyebilirsiniz.Haydi başlayalım.

TAKİPÇİ KASMA SAYFALARINDA DOLAŞIN

Yukarıdaki başlıkta da yazıldığı gibi instagram da takipçi kasma sayfalarını dolaşarak ve o sayfanın takipçilerini takip ederek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

KENDİNİZE BAŞKA BİR HESAP DAHA AÇIN

Size birtane daha açın diyoruz ama kişisel bilginizin olmadığı bir hesap açmalısınız mesela her hangi bir dizi veya bir müzik grubunun veya bir sanatçının fan sayfası gibi bir instagram hesabı açarak ve o hesabı geliştirerek takipçi kasıp kendi hesabınızın reklamını yaparak takipçi sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ HESAPLARIN GÖNDERİLERİNE KENDİ İNSTAGRAM HESABINIZIN İSMİNİ YORUM OLARAK YAZIN

Evet başlıktanda okuduğunuz gibi yorum yapmayı ihmal etmeyin örneğin mutlaka bir ünlünün veya bir haber sayfasının yorumlarını okuduğunuzda bir iş yapan bir sayfanın tanıtımını okumuşsunuzdur sizde bir tanıtım hazırlayarak sayfanızı takip etmelerini sağlayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: