Filipinli Bakıcı İhtiyaçlarınız İçin Damla Danışmanlık’a Danışın

Filipinli bakıcı özellikle de son dönemlerde fazlasıyla popüler olan bir kurum. Bunun sebebi ise ebeveynlerin çocuklarına kendi ana dilleri dışında bir dil daha aşılamak istemeleri. Filipin kökenli bakıcılar İngilizceleri ile de oldukça donanımlı bakıcılardır. Bu yüzden çocuk henüz büyüme ve gelişme çağındayken yabancı dil eğitimi almaları hayati önem arz eder.

Damla Danışmanlık aileniz ve çocuklarınız için en güvenilir çalışanları sağlıyor. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyada da Filipinli bakıcılar fazlasıyla seviliyor ve tercih ediliyor. Eğer siz de disiplinli ve güvenilir çalışan bir bakıcı arıyorsanız, Damla Danışmanlık’a başvurabilirsiniz. Filipinli bakıcı ücretleri de 1000 Amerika Doları’ndan başlamaktadır.

Fakat sizin tercihlerinize, bakıcının deneyimine ve aldığı eğitime göre fiyat artabilmektedir. Damla Danışmanlık 20 yılı aşkın süredir üst düzey hizmet sağlamakta ve ailelere her konuda destek olmaktadır.

Neden Filipinli Bakıcı Tercih Edilmeli?

Filipinli bakıcılar genel olarak bir bakıcıdan farklı şeyler yapmasa da öne çıkan bazı karakteristik özellikler sayesinde çok daha fazla tercih edilebiliyor. Özellikle de yabancı dil mevzusu aileler için çok önemli olup bu yönde tercihler yapmaları daha mantıklı oluyor. Filipinli bakıcılar güzel İngilizceleri ve aynı zamanda da disiplinli çalışma stilleri ile bir ailenin arayabileceği en ideal bakıcılardan oluyor.

Filipinli bakıcılar evde yatılı olarak çalışan bakıcılardır ve bu yüzden çocuklarla çok uzun süreler boyunca ilgilenebilmektedirler. Bu durum yerli bakıcıların pek sıcak bakmadığı bir durum olduğu için Filipinli bakıcılar yine daha önde olmaktadır.

Filipinli bakıcılar geldikleri coğrafya itibariyle çok çalışmaya ve disipline alışkındırlar. Oldukça güler yüzlü karaktere sahip olan bu çalışanlar, oldukça iyi eğitimler almış ve mülakatlardan geçmiş kişilerdir. Çocuğa karşı ne zaman disiplinli, ne zaman daha yumuşak davranması gerektiğini en iyi şekilde bile bu bakıcılar, sadece disiplin için değil aynı zamanda çocuğun öğrenirken en iyi şekilde eğlenebilmesine de yardımcı olurlar.

Günümüzde eğitim ve öğretim kurumlarının tamamı İngilizce eğitim vermediği; verse bile bu eğitimin genel olarak çok iyi olmadığı görülmektedir. İyi İngilizce bilmeleri dolayısıyla Filipinli bakıcılar çocuğunuzun temel ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda onlara oldukça kolay bir şekilde İngilizce eğitim de verebilecekler.

Filipinli Bakıcıyı Diğer Bakıcılardan Ayıran Özellikler

Her ne kadar ilk raddede Filipinli bir bakıcı ile anlaşmak zor gibi gözükse de aslında siz ona ve o size alıştıktan sonra bu çok kolay bir süreç! İngilizce bilmeleri, çok disiplinli olmaları, yatılı çalışmaları gibi hususlar; Filipinli bakıcıları diğerlerinden ayırt eden en önemli özelliklerden sadece birkaçı.

Filipinli bakıcı fiyatları ortalama olarak 1000 dolar olup, bakıcının deneyimi ve diğer birkaç etmene göre değişiklik gösterir. Damla Danışmanlığa danışarak siz de aileniz için en uygun bakıcıyı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: