Ev Nasıl Dekore Edilir?

Bir kişi yeni ev aldığında veya başka bir eve taşındığında evini sil baştan dekore etmeye ihtiyaç duyar. Dekorasyan kelimesi  iç dekarasyon ve dış dekarasyon olmak üzere 2

e ayrılır.Dış dekorasyon bina dışı dekorasyon demektir.İç dekorasyon evin içini dekore etmeye denir. Dekorasyon konusunda, herkesin evinde uygulayabileceği küçük ipuçları vermek gerekirse; işe oda seçiminden başlamak gerektiğini söyleyerek adım atabiliriz. Büyük odalar genellikle salon olarak kullanılabilir.

    

Küçük olan odalar genellikle yatak odası olarak kullanılmaktadır. İçeriye ışık alan odalar genellikle çocukların çalışma yeri veya misafir odası olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca odalarınıza mobilya seçerken ilk olarak ölçümleri alınmalıdır.Ve sonrasında büyüklüğüne ve odaya uygun rengine bakılmalıdır.Özellikle dar mekânlarda kullanılacak mobilyalar için büyüklüğün yanı sıra renk de önemli unsurlardandır.

  

Oda seçiminden sonra sıra odaların duvar rengini seçmeye geldiğinde; açık renklerin özellikle küçük evleri ferah göstermek konusunda bir kurtarıcı olduğunu unutmamak gerekir.

Bir önceki yazımız olan ofis dekore ederken bunlara da dikkat etmelisiniz yazısına bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Survivor 2017 de kimler var? başlıklı makalemizde 2017, acun ve acun ılıcalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
2 Ağustos 2017 Burç Yorumları

Merhaba burçlarla ilgili yorumları artık yapmaya...

Anne Sütünün Bebeklere Yararı Nedir ?

ANNE SÜTÜ VE EMZİRME Anne sütü...

Mars’a gidecek astronotları bekleyen tehlike

Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı'nın (NASA)...

Kapat