En Güzel Avize modelleri

Herkesin evini aydınlatan avizelerin bazıları renk renk kullanılırken bazılarıda şekil bakımından kullanılmaktadır.Bazı insanlar ise ikisini birden seçmekte zorlanırlar ve

sonrasında internet üzerinden modelleri bakıp durmaktadırlar.işinizi kolaylaştıracak modellere bakmadan önce avize hakkında bilgi edinelim.Genellikle salon ve oturma odalarının tavanlarına takılan iki veya daha fazla lambanın takıldığı aydınlatma aksesuarı olarak kullanılmaktadır.Avize seçerken dikkat edilmesi gereken şeyler ise hangi odaya avize takacaksanız o odanın renk uyumuna dikkat etmelisiniz.Ve de görüş açıları geniş olmalıdır.Şimdi bir resim bir yazı köşemize geçelim.

Yukarıda verilen fotoğrafta fazla boncukları ile güzel gözüken ve görüş açısı büyük olduğundan dolayıda etrafı daha fazla aydınlatabilenlerden bir tane örneği yukarıda verilmiştir.Ayrıca içlerinde birbirleriyle uyumlu olan siyah beyazda göze çarpmaktadır.Ve de yukarıda gösterilen avize tam salon için uygun görülmektedir.

Yukarıda görülen resimde ise yuvarlak taşlardan kullanılmıştır. Ayrıca 4 lük avize olarak kullanıma sunulmuş aydınlatmada büyük rol oynamaktadır.Ve de kullanılacak yer ise mutfak tercihe sunulmaktadır.

Yukarıdaki resimde ise 5 avize bulunmaktadır.bunlar daha fazla ışık vermektedir.şeffaf tonlar üzerine çizilmiş desenler çok yakışmış ve bu avizede mutfağa kullanıma uygun olarak belirlenmiştir.

2 thoughts on “En Güzel Avize modelleri

  • 4 Nisan 2017 tarihinde, saat 16:34
    Permalink

    En son fotoğraftaki avizeden bende aldım evime çok yakıştı.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: