Baş Ağrısı Nasıl Giderilir?

Günlük hayatımızda insanlar en mutlu günlerinde bile baş ağrısından dolayı sıkıntı çekmektedir.Bu tip olayların yaşanmaması için internet ortamından baş ağrısı nasıl

giderilir ? Diye sorulara bakınmaktadırlar.Neredeyse ortalama günde 1 milyon kişinin başının ağrıdığı düşünülmektedir.Bu yüzden neredeyse de her gün internet sitelerinde baş ağrılarına gidermeye çalışmaktadırlar.Bugün sizinle Baş ağrısı nasıl giderilir ? Bunların çözümünü sizlerle paylaşacağız.

Vicks Kullanın

evet eğer vicks kullanırsanız burun kanallarınız açılacağını siz de fark edeceksiniz.İster boynunuza ister burun deliklerinize sürün mutlaka açılacaktır.

Formülü Yapın

İlk olarak bir havlu alın ve hazırda tutun ve bu sırada bir çaydanlığa sıcak su koyun ve kaynamasını bekleyin kaynadıktan sonra bir kaba boşaltın ve içine vicks i ekleyin ve kafanızın üstüne havluyu geçirin ve hiçbir yerden hava almayacak şekilde kafanızı kapatın ve gözleriniz yaşaracaktır ve bu sayede başınız ağrısı gidecek eğer gripseniz emin olun gribiniz de geçecektir.

Başınızı Başörtü İle Sarın

Peygamber efendimizin de sünneti olan başı sarmak eğer başınızı bir bez veya başörtü ile sararsanız başınızın ağrısı siz birşey ile uğraşırken geçecektir.Ve geçerken büyük bir ihtimalle siz hissetmeyeceksiniz.Ve bu çözüm en iyi çözümlerden biridir.

Saçınızı Çok Fazla Yıkamayın

Eğer ki saçınızı çok fazla yıkarsanız saçlarınız kurumassa soğuk hava dalgası ile birlikte başınız ağrımaya başlar fakat saçınızı yıkadığınızda o anda kurutursanız sizin için daha iyi olur ve başınızın ağrıması söz konusu bile değil

Bir önceki yazımız olan En Güzel Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2017 saç modelleri, Saç ve Saç bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Baş Ağrısı Nasıl Giderilir?” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Gusül Abdesti (Boy Abdesti) Nasıl Alınır ?

Gusül alan kişi ilk olarak niyet...

MasterChef Türkiye
MasterChef Birincisi Uğur oldu

Aylardır bir çok yemek ve tatlı...

Anne Sütünü Arttırma Yolları Nelerdir ?

Günümüzde yeni anne olan kişilerde problem...

Kapat