Ayakkabı Vurmalarına Karşı Alınabilecek Önlemler

Günlük hayatımızda özellikle en çok kadınlarda gözüken bu olay insana bazen çok büyük acılar verebilmektedir ve acı çeken insanlar sitelerden araştırmalar yaparak veya doktora giderek dertlerine çare aramaktadırlar bizde sizler için araştırdık ve ayakkabı vurmalarına iyi bir çözüm yolu bulmaya çalıştık.

1) EVDE DENEMELER YAPIN

Yeni aldığınız veya daha önceden kalmış ayakkabınızı evinizde ev terliği gibi kullanmaya çalışın tabanı sizin ayağınızın şeklini alacak ve artık sıkmayıp, vurmamaya başlayacaktır.

2) KENDİNİZE UYGUN NUMARAYI ALIN

Ayakkabı numaranızı size tam olanı alın 1 eksiğini veya 1 fazlasını almayın alırsanız ayakkabı hem ayağınızı sıkıp yaraya sebep olur hemde maddi yönden zarara uğramış olursunuz.

3) VAZELİN EKSİK OLMASIN

Dünya mucizesi vazelin her derde devam olmaya devam etmektedir ve tabi ayakkabılara da büyük etkisi vardır.Ayakkabınızın vurduğu yere vazelini sürün sürdüğünüz bölge yumuşayacağından dolayı acınız azalacak vurma bir nebze azalacaktır.

4) YARA BANDI

Ayakkabınızın vurduğu yere veya yara olan yere yara bandını yapıştırarak daha fazla vurmasını engelleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj Şarkısı Sözleri (Türkçe Çeviri) başlıklı makalemizde Ariana Grande, Ariana Grande - Side To Side ve Yabancı Pop Şarkı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Murat Evgin & Nihan Akın – Allahım Sana Sığındım Şarkısı

Çoğu zaman reytinglerde 1.olan elif dizisinin...

2017 TEOG SORULARI VE CEVAP ANAHTARI

Biliyoruz ki 26-27 Nisan da 8.Sınıf...

Ev Nasıl Dekore Edilir?

Bir kişi yeni ev aldığında veya...

Kapat