Ayakkabı Vurmalarına Karşı Alınabilecek Önlemler

Günlük hayatımızda özellikle en çok kadınlarda gözüken bu olay insana bazen çok büyük acılar verebilmektedir ve acı çeken insanlar sitelerden araştırmalar yaparak veya doktora giderek dertlerine çare aramaktadırlar bizde sizler için araştırdık ve ayakkabı vurmalarına iyi bir çözüm yolu bulmaya çalıştık.

1) EVDE DENEMELER YAPIN

Yeni aldığınız veya daha önceden kalmış ayakkabınızı evinizde ev terliği gibi kullanmaya çalışın tabanı sizin ayağınızın şeklini alacak ve artık sıkmayıp, vurmamaya başlayacaktır.

2) KENDİNİZE UYGUN NUMARAYI ALIN

Ayakkabı numaranızı size tam olanı alın 1 eksiğini veya 1 fazlasını almayın alırsanız ayakkabı hem ayağınızı sıkıp yaraya sebep olur hemde maddi yönden zarara uğramış olursunuz.

3) VAZELİN EKSİK OLMASIN

Dünya mucizesi vazelin her derde devam olmaya devam etmektedir ve tabi ayakkabılara da büyük etkisi vardır.Ayakkabınızın vurduğu yere vazelini sürün sürdüğünüz bölge yumuşayacağından dolayı acınız azalacak vurma bir nebze azalacaktır.

4) YARA BANDI

Ayakkabınızın vurduğu yere veya yara olan yere yara bandını yapıştırarak daha fazla vurmasını engelleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj Şarkısı Sözleri (Türkçe Çeviri) başlıklı makalemizde Ariana Grande, Ariana Grande - Side To Side ve Yabancı Pop Şarkı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
2 Notun Ortalamasını Alan Program C#

Yazıyı okumaya devam et butonuna tıklayarak...

DJI Mavic Air İncelemesi

İyi DJI Mavic Air'in katlanan tasarımı,...

Türk Telekom’dan yüksek hızlı internette avantajlı tarifeler

1 Ocak’tan itibaren tüm Türkiye’yi limitsiz...

Kapat